Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Borderline személyiségzavarból...

Borderline személyiségzavarból hogy lehet meggyógyulni?

Figyelt kérdés
Szerintetek járjak filozófushoz, aki le akarja faragni a gyermek lelket belőlem? valami nyugati gyógymódot használ az ember, de nem tudom van-e értelme.. gyereknek érzem magam, lelkileg olyan 5-6-nal, a vekkerem szerint 20vagyok. nem tudom van-e értelme..valaki járt már ilyen embernél? Debrecenben dolgozik Rádi Zsolt a neve.
2014. okt. 26. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki lehet gyógyulni, szakorvos segítségével. A csalókban nem nagyon hiszek.
2014. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Már miért kéne, hogy 20 évesen gyermek lelked legyen? Szerintem ennyi idősen ideje felnőni és lehet, hogy segítene is meggyógyulni, hogy ha nem ragaszkodnál a gyermeki mivoltodhoz.


Mellesleg egy igen kedves barátomat Rádi Zsolt segítette ki a bajból, én csak ajánlani tudom. Hallgass rá, bízz benne és sikerülni fog kilábalni belőle.

2014. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Gondolom, ez valami önreklám kérdés. Szegény Zsolt alkoholista volt és úgy tudom, hogy végig d*gta az egész bölcsész évfolyamot házas emberként. Gondolom azóta megszállta a szent lélek, és a csodapálcáját másra is használja. Nincs fent Facebookon és semmilyen online jelenléte sincs, ami lehet gyanús.
2017. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Zsoltit ismertem korábban, de semmiképpen ne számíts tőle segítségre. Behízelgő, számító, rosszindulatú ember, anno az egyetemen velem együtt rengeteg hallgatót szédített. Jól alakítja az élettapasztalatokkal rendelkező bölcs veteránt, majd a bűvkörébe von, eljátssza, milyen nyitott és hogy számíthatsz rá, a haverjává fogad, majd kimutatja a foga fehérjét. Onnan lehet tudni, hogy ilyenkor kisebb-nagyobb zűrökbe keveredik, pont e gyógyítás kapcsán tudtam meg én is egy közös ismerőstől, hogy illegális, személyiségi jogokat sértő technikákat használ. Gondolom, pont emiatt nincs online jelenléte (mert pár éve ezt már felfedeztem) és szívódik fel. Kerüld, mert egy csaló és ki tudja, hogy húz le anyagilag, érzelmileg vagy mindkettő.
2019. dec. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Rádi Zsolt régen mindenkit meg akart d*gni az egyetemen a csoporttársai közül Debrecenben. Egy beképzelt, hazudozós ember, aki így akarja kiélni a szexuális vágyait, hogy "gyógyítónak" adja ki magát, meg táltosnak. Gondolom ezt a kérdést is ő tette fel saját magának.
2020. jan. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egyébként honnan tudsz róla, ha SEHOL nincs fent a neten (ami nem gyanús???)
2020. jan. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Az én életemben jelentős szerepe volt ennek az embernek. Rajtam ő segített pedig nem volt egyszerű az én történetem sem. Ha ő nincs én sem vagyok ma az, akivé váltam, sőt... igazából valószínűleg halott lennék. Nem tudom, milyen ember volt azelőtt, mielőtt találkoztam vele, nekem csak az számít, akinek megismertem, mert mikor már a családom is hátra hagyott, ő még mindig kiállt mellettem. Élő bizonyíték vagyok arra, hogy az emberek igenis tudnak gyógyulni, ha küzdenek és hagyják, hogy segítsenek nekik. Egyáltalán nem volt sétagalop eljutnom odáig, ahol most tarok, de minden csepp könny és pokoli szembesülés és küzdelem megérte, ha kellene újra végigmennék ezen az úton, mert gyógyulni akartam! Hasonló problémákkal küzdöttem és küzdök is a mai napig, de apró lépésekben Zsolt segített előre jutni. A nagyon rövid történetem: A szüleim nem sokkal aszületésem után elváltak, gyermekkoromban erőszak áldozata lettem, aminek hatására sok szituációban kibukott, hogy máshogy viselkedtem, mint a korombeliek, majd tizenévesen alkohol és drogfüggő lettem, nem sok lépés választott el attól sem, hogy a testemből éljek meg. És akkor találkoztam Zsolttal. Segítségre volt szükségem és a környezetem is látta, így választás elé lettem állítva, hogy elindulok a gyógyulás útján vagy sem. Több év munkája van mögöttem és azóta mérhetetlenül sokat változtam. Neki köszönhetem az életem, mert akárhányszor végigpörgetem a múlt jeleneteit, csoda, hogy még életben vagyok. Azóta mesterdiplomás, nemzetközileg is elismert vállalkozó vagyok, hamarosan befejezem az újabb tanulmányaimat is, hogy terapeutaként specifikusan segíthessem azokat a fiatalokat, akik hasonló traumák feldolgozásában szeretnének győzedelmeskedni és egészséges, önálló, magabiztos, bátor emberként élni az életüket.

Tőle tanultam azt is, hogy a múlt nem számít, azok csak események sorozatai. Az, hogy a jövőmet, hogyan akarom élni, az csakis rajtam múlik. Nagyon hálás vagyok neki és szerintem fel sem fogják az emberek, hogy mit jelent nekem az, hogy kihozott abból a pokolból. Minden nap küzdök, mert erre tanított. Megygógyított és tisztában vagyok azzal, hogy ez nem egy olyan dolog, hogy beveszek egy pirulát és kész is. Pont arról szól, hogy minden egyes percben küzdök magamért és ez csodálatos. Boldog vagyok, tiszta tudatú, alkoholtol és drogoktól mentes és tudom, hogy ez nélküle nem ment volna.

2022. ápr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Boldog vagyok, tiszta tudatú, alkoholtol és drogoktól mentes és tudom"


No, ez a kamu rész.

2022. ápr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!