Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kb 1 hete jelentkezik/jelentke...

Kb 1 hete jelentkezik/jelentkezett állandóvá a problémám. Naponta minimum 1 hányás (volt, hogy egyse) fejfájás, szédülés, gyengének érzem magam, emelett fáj a bokám is ficam miatt (gipszbe volt 2hete vették le) és mind a két térdem kopás miatt?

Figyelt kérdés
A kérdésem azlenne,hogy valami ötlet a gyengeség/hányás/fejfájás stb miatt? Lassan olyan szinten kivagyok az iskolai stressz és ezek a betegségek miatt,hogy öngyilkosságot is fontolgatok mert ezenkivül még vannak gondjaim (tyúkmell,kicsit ferde hátgerinc) Segítség! 18F Légyszíves rendes segítőkés válaszokat várok rendes emberektől!

2014. okt. 27. 21:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Amit elfelejtettem odairni,hogy régen is rengeteg energiaitalt ittam de az utobbi 1-2-3 hónapban gyakrabban és az utobbi 1 honapban napi 1 szinten ( néha 2 + kávé),ez is okozhatja a problémát?
2014. okt. 27. 21:52
 2/3 anonim ***** válasza:
orvos
2014. okt. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem influenzás vagy, ami felerősítette a meglévő problémáidat is Energia italt meg csak akkor igyál, ha azt le is dolgozod. Sportolók azért isszák, hogy bírják a fizikai terhelést.
2014. dec. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!