Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Ez agy...

Mi lehet a bajom? Ez agy daganat vagy valami más inkább?

Figyelt kérdés
Már lassan több mint 1 hete folyton fáj a fejem. Ilyen még sosem volt és szinte egész nap fáj. Reggel néha hányingerem is van meg néha csak úgy hirtelen megfájdul a csuklom meg az egész kézfejem vagy a hátam. Néha néha egy kis szédülés is elfog egy kis szédülés a koncentrálás nehezen megy és ezért is félek a sulitól.. Mellesleg azt még nem is mondtam hogy rendszeresen elfelejtek mindent.. Elfelejtem néha hogy reggel mit csináltam. Meg néha úgy érzem hogy azt se tudom hol vagyok. Nem tudom mi lehet velem.. Még csak 14 éves vagyok ezért nem is gondolom hogy nagyobb bajom lenne.. De hát ki tudja..

2014. szept. 2. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk menj el orvoshoz és vizsgáltasd ki magad.

Állandó fejfájást, hányingert, szédülést, migrén is tud okozni vagy ha valaki rendszeresen kevés folyadékot visz be a szervezetébe vagy ha nem táplálkozik rendesen, tehát keveset eszik. De biztosat, illetve vizsgálatokat végezni, amiből kiderül, hogy mi a gond, azzal csak orvos szolgálhat.

2014. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csináltass CT-t
2014. szept. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Neurológushoz menjetek el a szüleiddel !!! Majd ő eldönti milyen szükséges kivizsgálások kellenek .
2014. szept. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiderült a probléma?
2021. júl. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!