Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hova menjek először, többi lent!?

Hova menjek először, többi lent!?

Figyelt kérdés

kb 2 hete a jobb fülemből folyik valami . Nem fülzsír, de nem is víz, olyan vizes fülzsír. Tegnap utána olvastam, és lehet hogy középfül gyulladás. Volt valakinek? orvos mit csinált vele? Nekem nem fáj csak folyamatosan folyik.

Háziorvoshoz vagy fül-orr-gégészetre menjek először ?

Köszönöm a segítséget !



2014. okt. 28. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Haziorvos ad beutalot fül-orr-gegeszetre.
2014. okt. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hülyeség! A fül-orr-gégészetre NEM KELL beutaló
2014. okt. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok Beutaloval talan egy kicsivel elöbb sorra kerül.
2014. okt. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a házi orvosnál is sorba áll előtte, akkor mégha nyerne is időt a fül-orr-gégészhez való bejutással, akkor meg a háziorvosra való várakozás fogja elvinni az idejét.. Amúgy a fül-orr-gégészetre lehet időpontot kérni recept nélkül is, a normálisabb orvosok az időpontosakat nem annyira váratják meg talán.
2014. okt. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm !

Szerencsére jó háziorvosom van, rögtön fogad ha felhívom.Megkérdezem majd tőle hogy hogy egyszerűbb mert itt a szakrendelőben mindenhova kéthónappal későbbre adnak időpontot. :/

2014. okt. 28. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!