Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan aki kigyógyult a...

Van olyan aki kigyógyult a refluxból gyógyszerek nélkül?

Figyelt kérdés
Egészséges életmódot folytatok (táplálkozás,mozgás) nincsenek káros szokásaim. Mégis nehezen elviselhetővé teszi napjaimat a reflux a tüneteivel. Főleg most mióta ismét itt a hideg. Gyógyszereket szedtem, de eldöntöttem többet nem fogok. És ismerek olyat aki sokáig szedte és hasnyálmirigyrákban halt meg. A sav nagyon is kell az emésztéshez. Akkor így kell leélnem az életem? Mégis mire számíthatok hosszú távon? Ez valami evolúciós "baklövés" hogy ennyien szenvednek tőle? (És persze nincs gyógymód...)

2014. okt. 31. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de amit erdemes megprobalni: agy feji vegenek -, matracanak megemelese a fekveshez, alvashoz, Salvus viz, sokszor keveset etkezes, szenhidrat csokkentese, etkezes utan egy kis seta, lazabb ruhak az ulo testhelyzetnel, fogyas, lugosabb etkezes...
2014. okt. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van két tégla az ágyam feji lábai alatt:) Sokszor keveset étkezni nehezen kivitelezhető, gyári életmód mellett szinte lehetetlen. Igazából a stressz és a szorongás lehet a fő ok, de ez sok embert érint, viszont mégsem refluxos a többségük.
2014. okt. 31. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Csökkentened kellene a stressz, a szorongást, mert az még sok problémát okozhat.Ha meg nem tudod, akkor érdemes olyan természetes megoldásokat keresni, amelyek nyugtatnak pl olyan gyógynövényeket.A refluxodra meg célszerű lenne kipróbálnod a stabilizált natur aloe vera levét. Jobbulást!
2014. okt. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!