Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baj a fülemmel,...

Mi lehet a baj a fülemmel, vagy talán más?

Figyelt kérdés
a bal fülemmel egy hete tompán hallok s idegesítő, afféle "robot hangon" vagy mintha a víz alatt lennék s hallom hogy az emberek beszélnek. Zúg állandóan. Aztán sokat fáj a fejem, egyik reggel még álmomban is szédültem aztán a nap további részében is tovább szédültem. Gyakran van hangulatingadozásom s hányingerem is. Olvastam hogy ezekkel a bajokkal agyrákom lehet. Nagyon nem szeretném ezt!! Valaki más szerint mi lehet a gond? Fülészeten voltunk s azt mondták tökéletes a hallásom minden remek.
2014. nov. 2. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Keresnék egy másik fül-orr-gégészetet, ami kifejezetten vegyes profilú, mert nálad nem a hallásban kéne a bajt keresni, hanem az egész halló-egyensúlyozó rendszeredben, mert a tünetek, amiket leírsz, mindkettő részt érintik. Lehet "agyrák", de elég valószínűtlen (fiatalnak gondollak), viszont sok egyéb ártalmatlanabb, de kellemetlen dolog okozhatja.


Neurológiát is érdemes lenne felkeresni.

2014. nov. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, s akkor mindenképpen felkeresünk egy neurológust. Borzasztóan aggódok :s köszönöm
2014. nov. 2. 13:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Kitartás :-) és persze jobbulást!
2014. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
na kiderült hogy arcüreggyulladásom van. Mellé kérdezném hogy ha ez a problémám megvan, mellette futhatok és edzhetek? Illetve ez fertőző betegség?
2014. nov. 5. 12:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehetne fertőző, attól függően, hogy mi okozza, de sokkal valószínűbb, hogy valami olyan bacid van, ami más embert nem fog megfertőzni (vagy legalábbis nem könnyen).


Ha lázad van vagy nagyon rosszul vagy, akkor abszolút hagyd a sportot, első a gyógyulás! Mivel mindenféle egyéb tüneted van (szédülés és társai), egy hetet várj vele, még akkor is, ha jól vagy. Ha javulsz, akkor óvatosan újra kezdhetsz mozogni :-)

2014. nov. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. nov. 5. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!