Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a fülemmel?

Mi lehet a fülemmel?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy kicsit piszkáltam, mint szoktam és most (egyáltalán nem fáj, és nem érzek semmit) de ha hozzáérek itt legkintebb szinte még nem is a hallójárat elejét is alig éri, van ott egy pici domb (érzem a kezemmel) mint egykilenced borsószem. és ha megnyomom fáj. De semmi füldudulás, semmi folyás, semmi fájdalom. Ez el fog múlni, igaz? :)

2014. aug. 9. 21:16
 1/2 A kérdező kommentje:
rendesen hallok és mutatom anyának is meg a haveromnak is és nem látnak semmit.. szerintem sem nagy baj, mert a hallójáratom 100%-a jól van. csak itt legkívül ha megnyomom fáj nagyon picit
2014. aug. 9. 21:18
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem huzodik le 1het alatt akkor kerdezd meg orvostol szerintem.egyik ismerosomnek volt valami hasonlo dolog a fulebe,de neki nagy bub.ki kellett vagni,mert felgyulemlett bent a geny,vagy valami hasonlo csunyasag.
2014. aug. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!