Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epilepciával lehet e dolgozni?

Epilepciával lehet e dolgozni?

Figyelt kérdés

#munka #epilepcia
2014. nov. 5. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:

EpilePcia?


Bikicsunáj! :D

2014. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet a noveremnek is volt es ugy dolgozott csak szolni kell azert minden esetre valami munkatarsnak, hogy milyen betegsegben szenvedsz ha lesz valami baj, akkor tudjak mit kezdjenek veled!
2014. nov. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A nővérednek is epilepciája volt? :)
2014. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen volt neki de kinotte!
2014. nov. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szamo77db ***** válasza:
Nem vesznek fel akárhová. Veszélyes helyeken nem dolgozhatsz a betegséged miatt, illetve az ellene szedett gyógyszerek miatt. Szerintem nagyon nehéz lesz elhelyezkedned.
2014. nov. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csupi hilda, neked is annyi eszed van, mint a kérdezőnek.


Akkor rántsuk fel a leplet a titokról:

nem epilepcia, hanem epilepszia.

2014. nov. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen tudom hogy kell irni, asszem en nem irtam a kerdest es meg kommentbe se irtam hogy ( epilepcia) , olvass vissza , de vegul is en mirol tehetek ha a kerdezo igy tudja a nevet??

Tudod kiskorom ota a noveremet korhazba visszuk az epilepszia miatt! Azert volt alkalmam sokszor leirni es mondani a nevet ennek a betegsegnek!!

Es mert ne lehessen dolgozni ezzel a betegseggel??

Noverem a Harley Davidson-ban dolgozott , tudtak mi a baja es mindig figyeltek ra ha kellett onnan vittek a mentosok a korhazba, de nem rugtak ki a betegsege miatt!!

Na ehhez mit szolsz??

Ha nem hiszed nyugodtan menj el a Harley-ba es kerdezz utanna Budaorson!!!

2014. nov. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!