Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Limfomás vagyok?

Limfomás vagyok?

Figyelt kérdés
Tudom, látatlanban nem lehet mit mondani, de kezdek beleőrülni a bizonytalansagba. Aprilisban gyakori torokfajas miatt gégészetre jartam. Reflux gyanu miatt savcsokkentot irtak. Akkor ereztem először hogy baloldalt a nyakamon nagyobb a nyirokcsomo, de egyik orvos sem tulajdonotott jelentőségét neki. Augusztusban voltam vervetelen, minden rendben. Nycsomo megmaradt. Szerintem nem nott. Most 2 napja enyhe viszketest erzek testszerte, de nem kínzó vagy folyamatos, csak többször vakarózom mint régen. Laborba vervetelre 10nap mulva van időpontom. Orvosom azt mondta, lehet hogy stuma, ezert TSH Értéket is néznek. ő a limfómat meg sem emlitette nekem. Nem fogytam sőt hiztam ket kilót aprilis ota. Azon az oldalon ahol a nycsomo van, ott van egy honapok ota kezeletlen fogam, melyet elkezdtek gyokerkezelni de nem sikerült de nem engedtem kihuzni, de időnként begyullad.
2014. nov. 6. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Tutira nem vagy ! A fogad miatt van szerintem.
2014. nov. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el fogorvoshoz
2014. nov. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Struma ?
2014. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A limfoma nem ilyen
2014. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!