Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem múlik a torokfájásom már...

Nem múlik a torokfájásom már hónapok óta, lehet, hogy az éneklés az oka?

Figyelt kérdés

A torokfájáson kívül gyakran folyik az orrom, és ha el is múlik kicsit a torokfájás, egykét nap után ismét kezdődik.

A fájdalom a SZÁJPADLÁSOM hátulján érzem, és nem pedig a gégémben, ezért is reménykedem, hogy nem az éneklés az oka. A hangunkat a gégében képezzük. Én úgy tudom, ha megerőltetjük a hangszálainkat, akkor akár hangszálgyulladást is kaphatunk. De nekem SOHASEM rekedt a hangom, még csak nem is fátyolos, és amióta fáj, nem éneklek rosszabbul, (sőt talán jobban is.)

Volt már 2 antibiotikum kúrám, és szedtem többször is cold rexet, meg ilyeneket, illetve strepsilst, dorithricint, immunerősítőket, c vitamint, bérescseppet, néha kalciumot, sőt volt valami torokspray-m is, szóval mindent. De nem múlik. És ismétlem, az orrom is rendszeresen folyik, és sokat tüsszentek. Mi okozhatja? Immunrendszer legyengül? Éneklés? Allergia? Pszichés dolog? Alváshiány? Kevés folyadék? ötleteket kérek szépen.



2014. nov. 7. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg kellene vizsgálni az orr melléküregeket.
2014. nov. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a torkod a gégészeten!Nem ártana egy gégetükrözés sem!A manduláid megvannak?
2014. nov. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!