Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rilex nevű nyugtatóról van-e...

Rilex nevű nyugtatóról van-e valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést már feltették itt, de nem érkezett rá válasz, hátha azóta valaki.....

Főleg az érdekelne, hogy mennyi ideig kellett szednie, mert a tájékoztatóba az van írva hogy max. 4 hét, de úgy tűnik mintha az orvos nem így tervezné.

Kérem csak az írjon akinek tényleg van tapasztalata valahonnan, kiokosító megjegyzéseket, (hogy kérdezd meg az orvost, stb.) nem szeretnék olvasni.



2014. nov. 8. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia én szedem szorongásra mert már a házból hónapok óta ha kimentem annyira szorongtam hogy rosszul voltam.Mióta szedem bátran kimegyek és semmi bajom.Egy gond van hogy eléggé álmosít és nekem éjszakár kell bevenni 1 egészet napközben felet és reggel eléggé émelyegve kelek....
2014. dec. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mióta szeded?
2014. dec. 14. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Már több mint egy hónapja szedem aurulix mellé.De ha rám tör a szorongás beveszem és teljesen megnyugtat.
2015. jan. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!