Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozza ezeket a tüneteket,...

Mi okozza ezeket a tüneteket, ugye nem valami agyi daganat vagy tüdőgyulladás?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, nem végzek semmiféle kimeritő tevékenységet sem szellemi sem pedig fizikai téren, ugyanis bizonyos okok miatt 1 évet halasztottam az egyetemet illetően. Szóval egész nap otthon vagyok és az itteni munkákat végzem el. 1 éve pánikbeteg vagyok azonban ezeket a tüneteket jól ismerem, csak utcán tömegben jelentkeznek légszomj és verejtékezés formájában. Vérvételre kaptam beutalót de neurológiára sajnos eddig nem.


Fáradságérzet, állandó, főként halánték környéki fejfájás, abroncsszerű szorításérzet de van hogy spontán belenyilal a fájdalom a fejtetőmbe, kábaság, szédülés egész nap, száraz köhögési inger nagyobb levegővételkor ( 4 napja), tarkó tájéki nyakfájás, 3 napja fáj a hasam a köldököm mentén, teltségérzet, híg széklet, tegnap szerintem belázasodtam de hamar elmult, viszont piros volt huzamosabb ideig az arcom és iszonyatosan megfájdult a fejem, mikor felkeltem az ágyból. Elegem van ebből már! És a pulzusom igen szapora, nyugalmi állapotban is. Étkezés után 2 napja hányingerem van. Nagyon szédülök.

Mi az fene ez?! Nem is érintkezek senkivel a szüleimen kívül.

Nagyon félek, hogy valami komoly. Ugye ez nem tüdőgyulladás vagy agydaganat, ugye nem?

Most is megy a hasam.

1 éve vegetáriánus vagyok vas hiányra gyanakodtam 5 napja szedek tablettát.


Kérlek segítsetek, előre is köszönöm!!



2014. nov. 11. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Vérnyomásmérés volt?
2014. nov. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!