Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fájó torok a nyelven duzzanato...

Fájó torok a nyelven duzzanatok es bedagadt foginy? (Többi lent)

Figyelt kérdés
több mint egy hete belázasodtam, ami másnapra el is mult.. viszont a torkom annyira fáj hogy enni nem tudok, a nyelvemen kijött kisebb fehéres pöttyök. A foginyem is nagyon bedagadt.a nyakamhoz is alig tudok hozzáérni annyira fáj. Milyen betegseg lehet ez? Esetleg komolyabb? Termeszetese

2014. nov. 15. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress fel fül-orr-gégész szakorvost, mert kezelésre szorul a dolog. Valószínűleg kapsz valami antibiotikusmot (penicillin).
2014. nov. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdekes, valami hasonló volt 2 hete nekem is, de nem ennyire súlyos, előszőr a szám fájt belül és a fogaim, az anyem, majd a mandulám, háziorvos antibotikumot írt fel, 1 hét alatt elmúlt. Mellette még öblögettem sós vízzel és Phlogosollal. Menj el dokihoz.
2014. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!