Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? (többi lent)

Mi lehet a bajom? (többi lent)

Figyelt kérdés

Október 14.-e környékén egy stressz miatt folyamatos nem múló hányingerem volt,sőt hánytam is kétszer,ma már minden rendben és minden jóra fordult ami kb 1 laza hónapig tartott,péntek este zsíros szalonna volt a kaja és az nem esett jól (sztem. gyomorrontás volt tuti)

Szombaton még kicsit émelygett a hasam és szombat este megint rosszul letem a téstától,vasárnap este sem voltam túl jól de akkor nem ettem semmit,hétfőn majdnem odaokádtam a suliba is :S

Ma viszont kedden itthol maradtam mert fáj a hasam és borzasztó hányingerem van :(

Nincsen semmi stresszem de mégis rohadt rossz mint októberben :(

Bevallom mostanába kicsit összeettem mindent,egy hete mindennap megettem egy egész cukros citromot és igazi chips függő lettem mert egy jó hónapja egy héten 1-2-3-szor eszek chipset és nagyon fűszeres a chips (Lays-Piri piri,Lays-Chili lime a chips amiket ettem)

A kajámat se eszem meg rendesen ami pedig egészséges

Lehet a kajáktól van?Vagy stressz?Vagy micsoda?

Ja és tegnap zsiroskenyeret ettem nagyon csípős hagymával KÜLÖN :S

Anya azt mondta lehet elérzékenyült a gyomrom

Vajon mi kehet a bajom?stressz?kaják?vagy valami más? :(

Köszönöm ha segítenek!:(



2014. nov. 18. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, nem vagyok benne biztos, hogy nem szórakozol-e ezzel a kérdéssel! Zsíros szalonna, egy rakás fűszeres chips, zsíroskenyér, csípős hagyma - most akkor mért csodálkozol? Egyébként gyomorrontásos tüneteket vírusfertőzés is tud provokálni, lehet, hogy az volt benne.

Egyél joghurtot, szedjél be egy adag probiotikumot, és kíméld a gyomrodat.

2014. nov. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

minden szart osszezabalsz, aztan csodalkozol hogy hanysz mint a lakodalmas kutya meg faj a hasad.


Zsiros szalonna, zsiroskenyer csipos hagymaval, csipsz, normalis vagy?

2014. nov. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első válaszadóhoz. Ilyen ködös hűvös időben a vírusfrtőzések kockázata jelentős. Hasi fájdalmak, diszkomfort érzés, hányinger. Ilyenkor kifejezetten jó a pár napos diéta sózott főtt krumplival, száraz keksz és sok fekete tea (esetleg diólevél tea). Szükség esetén széntabletta és Bolus adstringens. A fűszeres dolgokat mellőzni kell a későbbiekben is. Hagymafélék és zsíros ételek csak módjával.
2014. nov. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :)

Akkor kb. mikor mehetek újra suliba és mikor múlik el?

2014. nov. 18. 08:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek két nap hagyma, chips, szalonna és zsíroskenyér nélkül két nap alatt elmúlnak. De más ételre is llehetsz érzékeny, ki kell kísérletezni, van aki nem bírja a káposztaféléket, paprikát, paradicsomot, de lehetsz tejcukorérzékeny vagy gluténre is, de az ilyesmi nem egyik napról a másikra jön ki.
2014. nov. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!