Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Esetleg van aki tudná miért...

Esetleg van aki tudná miért van ez? Többi lent.

Figyelt kérdés
2 hete kezdtem el erezni, hogy iszonyatosan fáj a jobboldali nyirokcsomóm. Vagyis nem tudom, hogy az-e mert a torkom jobb oldalán ilyen nyomó érzésem van. Nehezebben nyelek, nehezebben veszek levegőt, mert az állkapcsom alatt jobb oldalt nyomást érzek. Olyan érzést, mintha a kezemmel nyomnám a torkom jobboldalát. Es egy ideje mar a fogaimat is csikorgatom, illetve összeszorítom. Nem vagyok megfázva, nem vagyok beteg, de meg is nagyon faj a nyirokcsomóm. Ha valaki esetleg tudna, hogy miért lehet ez kérem írja le. Előre is köszönöm!

2014. nov. 18. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy megfázva, nincs mandulagyulladásod, vagy rossz fogad, akkor menj el a háziorvoshoz, ki kell vizsgálni az okát, lehet elküld vérvételre.
2014. nov. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg a nyirokcsomod, akkor futás a haziorvoshos, amennyiben az allitaosd igaz, vervetelre fog küldeni, amiből kiderül hogy rák, lime kór vagy hasonló SÙLYOS betegségek e! Azonban nem mindig van aggodalomra ok, sok esetben lehet csak egy mandula gyulladás előjele is! Ha meg nrm voltál, akkor azonnal menyél el orvoshoz, mint írtam lehet az eleted a tét!!
2014. nov. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!