Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyha elkaptam a vírust,...

Hogyha elkaptam a vírust, akkor 100%, hogy nem úszom meg hányás nélkül?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, mintha kicsit elkaptam volna a páromtól a hányásos, hasfájós vírust, bár lehet, hogy már csak képzelődök... 2 napja nem merek enni, nehogy kijöjjön belőlem, és most érzem, hogy fáj a hasam, ugyanott, ahol eddig neki, és mintha hányingerem is lenne... Semmiképp nem úszhatom meg a hányást?? Köszönöm előre is...

2014. nov. 20. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Megúszhatod, én pl. sose szoktam hányni, mert én is rettegek tőle. Vannak hányáscsillapító gyógyszerek, vagy skszor még a B vitamin is segít, és akkor csak alul jön ki minden. Öblögess gyakran fertőtlenítő szájvízzel, szopogass mebucaint vagy ilyesmit, ez segít elkerülni a fertőzést, ha még nem kaptad el. Ne egyél zsírosat és édeset. Ha erős az immunrendszered túl leszel rajta anélkül, hogy komolyabb gondot okozna.
2014. nov. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de meguszhatod, nem mindenki reagal ugyanugy ugyanarra a fertozesre.
2014. nov. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megúszhatod, mert mindenkinél változó. :)
2014. nov. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mebucain-on kívül mit szopogathatnék még?:)
2014. nov. 20. 10:37
 5/6 anonim ***** válasza:
a hányás azért jó, mert rövid úton jön ki belőled a vírus, nem megy keresztül az egész testeden. ha a tested természetes védőreakcióját eleve meggátolod, akkor tovább fog tartani a betegség. nem jó az állandó hányás sem, mert kimerítő, de egy kicsit lehet hagyni az immunrendszert, hagy tegye a dolgát.
2014. nov. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm... iszonyatosan rettegek tőle, főleg, hogy nem nagyon vagyok jártas benne...:)
2014. nov. 20. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!