Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előszele lehet, vagy...

Szülés előszele lehet, vagy inkább elkaptam valamit?

Figyelt kérdés
38 hetes, első kisbabámat váró kismama vagyok. Tegnap óta bármit eszem, vagy iszok, erős gyomorégésem van, ma meg derült égből hirtelen elkapott a hasmenés, rá 15 percre meg már hánytam, pedig tényleg nem érzem magamat betegnek... Volt valaki, akinek hányás-hasmenés jelezte a szülés közeledtét, vagy csak bekaptam valamit a nagy melegben?

2014. júl. 20. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én hánytam az elsőnél...
2014. júl. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy vírus(jelenleg az egész családom ilyen hányós vírustól beteg),de lehet, hogy ez majd elindítja a szülést...
2014. júl. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves első, Neked a hányás után mennyivel indult be a szülés? Kedves második, köszönöm a választ Neked is, bízom benne, hogy nem vírus, nagyon nem lenne jó legyengülni a végére...
2014. júl. 20. 12:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is 38 hetesen kaptam el egy hasmenéses vírust, 4 napon keresztül minden átfolyt rajtam. És most itt állok 40+2 és a kisfiam sehol...

De ne aggódj, mikor szülsz olyan erőtartalékokhoz nyúl a szervezeted amiről sosem gondoltad volna hogy létezik :)

Jobbulást és kitartás a végéhez!

2014. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok, másnap szültem.
2014. júl. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!