Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gerincferdulesem miatt kaphato...

Gerincferdulesem miatt kaphatom nehezen a levegot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 eves lany vagyok 50°-os gerincferdulesem van amit Miskolcon a Gyermek korhazban ugymondd "apolnak" de mar elegge rossz szoval jovore megmutenek Budapesten mar kb 1honapja legzesi problemaim vannak de nem vettem komolyan a szuleimnek pedig nem szeretnem mondani mert van eleg gondjuk a 2 testveremmel az egyik epilepszias a masik pedig gyomorproblemas .. azt szeretnem megkerdezni hogy szerintetek a gerincferdulesem miatt lehet ez hogy van hogy 10percig kb kuszjodok hogy kapjak levegot? Majdnen mindennap igy vagyok .. ilyenkor mit kell csinalni? Ha ezt elmondom a hazidokinak mit fog mondani? Hova fog kuldeni? Koszi a valaszokat es neharagudjatok ha nem irtam valamit helyesen de teljesen megvagyok remulve.



#gerincferdülés #legzesprobelam
2014. nov. 20. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:
igen lehetséges, ugyanis a tüdő az szépen nőne, terjeszkedne a helyén, csak hát a a fránya gerincferdülés az eléggé hátráltatja a növekedését, ígyhát az oxigénellátás sem tökéletes. nincsen valami speciális műanyag gerincvédőd? bár ha jobban belegondolok, ha azt magadra csatolnád, még nehezebben kapnál levegőt, mert összeszorítja az egész testet. sokat ücsörögsz? többet kellene tornázni, mozogni a szabadban. hátha ez segítene.
2014. nov. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!