Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Hetek óta...

Mi lehet a bajom? Hetek óta fáj a fejem.

Figyelt kérdés
Pár hete folyamatosan fáj a halántékomnál, többnyire a bal oldalon a fejem és hátul a nyakam is, sokszor alig bírom a fejemet tartani. A szemeim égnek, állandóan fáradt vagyok és a fejem is néha mintha égne belülről. A halántékomnál a fájdalom általában egy nap többször rövidebb időre jelentkezik nyilaló/lüketető formában, aztán elmúlik. Fájdalomcsillapító nem hat, bár nem is nagyon kellett bevennem, talán csak 2-szer, mert annyira nem erős a fájdalom. Hozzáteszem még, hogy elég stresszes helyzetben vagyok most és náthás is voltam. Voltam orvosnál, szedtem gyógyszert, de ez a halántékfájásos dolog/rossz közérzet megmaradt. Szerintetek ez mi lehet?
2014. nov. 21. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
a látásod rendben van?
2014. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ezek a tüneteim vannak, amiket leírtam.
2014. nov. 21. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!