Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a bajom? Már hetek...

Mi lehet a bajom? Már hetek óta figyelem magam, és nem tetszenek a tüneteim. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Van hogy fél óránként ennem kell, mert úgy érzem hogy rosszul leszek az éhségtől, és eszek megállás nélkül, de alig eszek valamit, már érzem hogy tele vagyok, és egyből mennem kell a wc-re mert utána megindul a hasmenés. Utána megint érzem hogy nagyon éhes vagyok. Imódiumot szoktam bevenni, mert kellemetlen, amikor pl étteremben eszek, és ott jön rám a görcs. De van olyan nap is, hogy egész nap nem eszek semmit, mert nem vagyok éhes, és nem is kívánom.
2011. júl. 24. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány éves vagy. Ha még fiatal (gyerek), akkor szólj a szüleidnek mindenképp. Ha idősebb, kamasz és afölött, akkor meg próbáld ki a Normaflore-t. Recept nélkül kapható, nézz utána neten, mindent leírnak róla, hogy mire ajánlott. Engem mindig rendbehoz. Ha viszont pár nap alatt sem javul a helyzet, akkor irány az orvos!!! Jobbulást!
2011. júl. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok, de köszi kipróbálom a Normaflort! Arra nem is gondoltam!
2011. júl. 24. 08:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a normaflore jó ötlet, nekem is segített már. Ezen felül igyál sokat,és próbáld rendszeresíteni az étkezésed. Reggeli,ebéd,vacsi. ha nem vagy éhes, akkor is próbálj enni pár szem kekszet, joghurtot, gyümölcsöt.

Ha pár nekem alatt nem javul,vagy a normaflore abbahagyása után újra kezdi, tényleg doki,labor!

2011. júl. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!