Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha koszos kézzel eszek,...

Ha koszos kézzel eszek, egyből megfájdul a torkom, miért vagyok ennyire gyenge?

Figyelt kérdés
Szóval évente kb 5-6x előfordul, hogy koszos kézzel eszek, vagy pl iszok egy sörös dobozból, és másnap torokfájásra, sárga orválladékra ébredek. Nem is akar elmúlni, csak 3-4 nap után. Mindig ez van. Most is itthon fekszem, ledöntött a lábamról. Esetleg mivel lehetne erősíteni az immunrendszeremet? Egyébként nagyon sok zöldséget eszek, meg multivitamint is szedek, így ezért is kérdően állok a dolog előtt.

2014. nov. 21. 22:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy a tudat idézi elő? Vagyis ha tudod hogy koszos kézzel eszel, akkor szinte elvárod a következményét és létre is jön.

Nekem például részeg és ezért neveletlenül viselkedő ember látványától pszichés köhögésem szokott előjönni. Tehát nem bakteriális okokból van nekem sem.

Ezt amit felvetettem, csak alapos orvosi vizsgálatok erősíthetik vagy cáfolhatják meg az esetedben. Tehát nincs kizárva hogy az immunrendszereddel valójában semmi probléma, ahogy nekem sincs, ahogy a torkommal sem.

2014. nov. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!