Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi jelent? Nemrég voltam...

Mi jelent? Nemrég voltam nyaki MR-en mert sokat fáj a nyakam és vele együtt a fejem. Elég csak rosszul tartanom a fejem már megfájdul és bedurrannak az izmaim a nyakam körül és a leleten az áll hogy a 6-4. ig a nyaki csigolyáim vége meg van nyúlva.

Figyelt kérdés
Az orvosom azt mondta semmi baja nincs de én nem hiszem el mert még mindig fáj. Lehet hogy örököltem mert anyumnak is nyaki sérve van. De mégis mit jelent az amit a lelet írt?

2013. dec. 7. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:

A sérv anyukádnál a nyaki porckorongsérvet jelent, a csigolyák közötti porcok betegsége.

Neked a csigolyád nyúlványa hosszabb, ez csont, így születtél. Nem hiszem, hogy ez lenne a gond, mert akkor ez már kicsi korodtól fájna.

Masszázs jót tenne és torna / úszás, jóga/

2013. dec. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!