Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől megy el a szaglásom,...

Mitől megy el a szaglásom, illetve mitől fájhat a fejem?

Figyelt kérdés
Egy héten egyszer, nagyon ritkán, ha szerencsém van, két hétben egyszer nagyon fáj a fejem, felmegy a vérnyomásom és hetente többször elmegy a szaglásom. Ilyenkor egy furcsa szagot érzek, olyat, mint mikor hányás után érez az ember, ha azorrán is jön ki valami (bocsi, de másképp nem tudtam körülírni). Ami a fejemet illeti, már régebb óta van rajta egy dudor, jobb oldalt (nem ütöttem be).

2014. nov. 25. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz.
2014. nov. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csóresz vagyok. :(
2014. nov. 25. 14:19
 3/6 anonim ***** válasza:

A fejfájás, szaglás ideiglenes elvesztés, furcsa szag..nos ez egyértelműen influenzára utal. Bár ha gyomorprobléma van és mondjuk a túlzott savasság miatt feljön a "cucc" és az okozza a szaglás időszakos eltűnését, egyéb szagokat, akkor pedig egyértelműen emésztési zavar, melynek következményei is lehetnek, ha nem tisztázódik. Mondjuk egy kellemes gyomorfekély formájában, de ne legyünk pesszimisták... Ami a fejedet illeti, hogy van rajta egy dudor, nekem is. Egy régebbi összefejelés utáni "képződmény", azzal nem kell foglalkoznod, ha egy korábbi (csak nem emlékszel, mert olyan régi) sérülés hatása miatt alakult ki. Egyéb esetben ct szükséges.

Fontos kérdés, hogy pl dohányzol e, iszol e kávét, szedsz e bármilyen gyógyszert, allergia van e bármire, hiszen az bőven bezavarhat a képbe. A semmiből ne várj csodát.

2014. nov. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyik szerrel sem élek.
2014. nov. 25. 15:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tudsz, akkor igyál meleg teát, különösen mézzel tud segíteni, de anélkül is jó. Feküdj le korán, ha teheted. Jobbulást!
2014. nov. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A korai lefekvéssel viszont vannak bajok. :) Köszönöm!
2014. nov. 26. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!