Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek érdemes felvenni...

Szerintetek érdemes felvenni Hepatitis B ellen az oltást?

Figyelt kérdés

2014. nov. 25. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
igen.
2014. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
A hepatitist akár orvosi műtét vagy vérátömlesztés során is el lehet kapni, szóval érdemes lehet beadatni.
2014. nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Amire te gondolsz előző félművelt barátom az a hepatitis C és arra nincs védőoltás...
2014. nov. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A Hepatitis C ellen valóban nincs védőoltás, de nem arról beszéltem.


"A hepatitis B-ről általában


A vírus igen magas fertőzőképességgel bír, vérrel és testnedvekkel terjed. Közvetítheti szexuális kapcsolat, vérátömlesztés, és apróbb sérülések során fertőzött olló és borotva, de meg lehet fertőződni piercing, tetoválás, pedikűr és manikűr közben is."


[link]

2014. nov. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Én semmi szín alatt nem merném magam beoltatni semmivel,mert amióta hazánkban is a gyógyszermaffia jelen van,nem bízom a vakcina tisztaságában,mellette még valami betegséggel plusz beoltanának,attól tartok.Elterjedt az is,hogy az oltóanyagokkal rákot is bevihetnek a szervezetbe.
2014. nov. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zsuzska59 válasza:
0%
Ha nincs ki téve a " veszélynek " .....NEM !!
2014. dec. 2. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy lehetne védekezni akkor a betegség ellen :(

Nem tudom mitévő legyek...

2014. dec. 19. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!