Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Hepatitis vizsgálatnak...

A Hepatitis vizsgálatnak mikor lesz eredménye? A leleten az állt, hogy folyamatban:-S átlagosan az AFP után mikor lehet/érdemes utána érdeklődni a kórházban?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Nekem az AFP leletemért be lehetett menni egy héttel a vérvétel után. A Hepatitist viszont nem adták ki, azt a védőnő kapja meg!

Szerintem ez is változó!

2009. máj. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem kb 1 hónap vagy kicsit több volt mire megjött a Hepatitis eredmény.
2009. máj. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem 2 hónapra jött meg , a nődokihoz, De ez változó. Érdeklődni kell. Az biztos, hogy az afp max. 2 hétre már megjön , de a hepatitis hosszabb.


38 hetes pocis :)

2009. máj. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én egy héttel a vérvétel után egyszerre kaptam meg az AFPvel. Választhattam, hogy a dokimnál lesz uh-n, elküldik a védőnénihez, vagy bemegyek érte.

(Bp zuglói sztk)

2009. máj. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem már a vérvétel után 2 héten belül a védőnőknél volt az eredmény, viszont az afp-m még nem jött meg akkor. Ezek szerint mindenhol máshogy van!
2009. máj. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem szerda reggel volt a vérvételem másnap reggel mentem az afp eredményért, a hepatitis eredményt pedig küldik majd a védőnőhöz.
2009. máj. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy közbekérdezek, de a 18.heti uh-hoz csak az AFP eredménye kell, vagy a hepatitisé is??????
2009. máj. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!! Akkor majd érdeklődöm a védőnőnél, és ha nagy szemeket mereszt rám, akkor a kórházban:-D

Mindenkinek problémamentes és boldog babavárást!!!

2009. máj. 15. 11:12
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó kismamának üzenem, hogy nekem csak az AFP kellett az ultrahanghoz, a szűrővizsgálathoz ez a kiindulási alap. Boldog pocakosodást:-)
2009. máj. 15. 11:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ! ;)
2009. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!