Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Eleg sulyos panikbetegseggel...

Eleg sulyos panikbetegseggel terhesen?

Figyelt kérdés

21 hetes terhes vagyok. a babanak ezek a rohamok nagyon rosszat tesznek, felek hogy.emiatt nem lesz egeszseges. a szuleimre nem szamithatok,a barataimat hanyagolom miota komoly kapcsolatom van(bar.tudom nem kellett volna)

egyedul a paromra szamithatnek, de o...tudja hogy beteg vagyok,es ahelyett.hogy segitene,eljonne velem egy orvoshoz vagy mellettem lenne,egyre inkabb csak azt erezteti hogy nem szeret, hogy csak a baba erdekli,en mar nem. amikor panikrohamom van,ahelyett.hogy.megprobalna segiteni.csak szorongat(holott tudja hogy arra iszonyatosan ideges vagyok) ha pedig rangatozok h engedjen el,csak a fejemhez vagja hogy.nem vagyok normalis meg "jezusom"ozik vagy "ur isten"ezik...

en is tudom hogy ez nem normalis,de nagyon nehez ezen tuljutni,es egydul,segitseg nelkul nem megy

bar 1-1 ilyen roham csak fel/1 oraig tart,utana is mindig orakig csak sirok,mert annyira rossz es annyira faj hogy meg o is egyedul hagy egy ilyen helyzetben es senkire nem szamithatok

A terhesseg miatt a.gyogyszeres kezeles is kizarva egy jo darabig,es nem tudom mi tevo legyek


2014. nov. 26. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvossal konzultáltál erről?Ő mit mond?
2014. nov. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvosi kontrollal szedhető gyógyszer a pánikra is. Menj el akár a háziorvosodhoz, és kérj tanácsot. Ehhez nem kell a párod engedélye.
2014. nov. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem az engedelyere lenne szuksegem,hanem a tamogtasara,hogy mellettem legyen,hogy szamithassak ra,ha egyszeruen nem megy
2014. nov. 27. 05:36
 4/4 anonim válasza:
Mért nem beszéled meg vele? mond meg neki amit idse leirtál mond el amit érzel, hogy mire van szükséged mert ez neked nagyon fontos.
2014. nov. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!