Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Náthás lettem terhesen mit...

Náthás lettem terhesen mit tegyek?

Figyelt kérdés
7 hónapos terhes vagyok és náthás lettem,nem tudom mit szedjek?! . . Orrfolyás , duggulás, torokfájás . Valaki tud valami jó gyógymódot,gyógyszert amit lehet terhesség közben is szedni?
2013. nov. 24. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Sós vízzel gargallizálj és az orrdugulás ellen is enyhén sós vizet használj napjában kétszer, ez a leghatásosabb és legártalmatlanabb gyógymód.
2013. nov. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Ha a sós vizes gargalizálás után kiöblíted a szádat, akkor nem érzed a rossz, sós ízt a szádban.
2013. nov. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Le lehet pontozni újra, én mindig sós vízzel mulasztom el a torokfájásom és az orrdugulásom, gyorsabban hat, mint bármelyik szopogatós "cukorka", vagy az antibiotikum.
2013. nov. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Talán menj el orvoshoz.
2013. nov. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Kamilla teával gőzöld a fejed.
2013. nov. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%

"Talán menj el orvoshoz."


Nem igazán ajánlott!

2013. nov. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

"Le lehet pontozni újra, én mindig sós vízzel mulasztom el a torokfájásom és az orrdugulásom, gyorsabban hat, mint bármelyik szopogatós "cukorka", vagy az antibiotikum."


Nagyon helyesen teszed és biztosíthatlak én mindenkit felfelé pontozok aki valódi megoldást kínál, nem az böki be, hogy menj orvoshoz!

2013. nov. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2013. nov. 24. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!