Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a torkom és köhögök meg...

Fáj a torkom és köhögök meg fáj a mandulám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Holnap megyek orvoshoz de az a baj h eddig akárhányszor mentem mindig csak annyit mondott h neocitrán meg meleg te. De én ezt csinálom már egy hete és nem jobb. Meg amikor lehajolok vagy fújom az orrom akkor a fülem mögött fáj (nemtom pontosan hol, olyan mintha a fejem belsejében lenne, ez a mandula?) Az a kérdésem h nektek van-e vmi bevált módszer vagy gyógymód? Ja ésmár most be vagyok rekedve szal hnap reggelre tuti nem lesz hangom... 17/l

2014. nov. 26. 22:15
 1/7 A kérdező kommentje:
persze a szerelem szex témakörben azonnal válaszolnak minden retardált kérdésre azonnal... :D
2014. nov. 26. 23:04
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is gyakran van gond a torkommal,én mindig só vizzel gargalizálok és persze megyek orvoshoz is!Próbáld ecsetelni a torkod Pharyngosepttel,nekem bevált!A manduláid a torkod két oldalán vannak,ha belenézel a torkodba láthatod!De jobb ha a gégészetre mész,a rekedtség miatt a gégédet sem ártana megnézetni!Tegyél fel egy képet a torkodról!
2014. nov. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el az orr-fül-gégészetre, beutaló nem kell, ott majd kapsz megfelelő kezelést.
2014. nov. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat meg a tanácsokat :) végül elmentem am a fülorrgégészetre és kaptam antibiotikumot remélem jobban leszek.
2014. nov. 27. 13:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos,mi van a torkoddal?
2014. nov. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Antibiotikum kúra segíthet!
2014. nov. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azt mondta, hogy a tüdőm tiszta, de a torkom nagyon csúnyán vörös, úgyhogy adott egy penicillines antibiotikumot, amiből eddig 2 vettem be de már most jobb. viszont vízben kell feloldani és nagyon pocsék az íze, ráadásul hányingerem van tőle és émelygek tőle, de ez sajnos egy gyakori mellékhatása.
2014. nov. 27. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!