Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A mandulámon nem látni tüszőke...

A mandulámon nem látni tüszőket csak ha így köhögök néha fel köhögöm a tüszőket meg ha meg nyomom a mandulám ki jön belőle a genny vagy mi az, és milyen gyógyszert szedjek rá mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 06:08
 1/6 anonim ***** válasza:
HÚÚÚÚÚÚ ! Avval nagyon vigyázz.Azonnal menj orvoshoz. A tüszős mandula rá mehet az ízületekre így a szívre is. Nekem fenékbe adták az injekciót.Mikor az orvos meglátta hogyan lógnak a mandulámon a foszlások a fejéhez kapott és nagyon nagyon leb--szott.Sürgősen menj orvoshoz.Inkább azt mondja,hogy feleslegesen aggódtál, de nem, hiszem.
2011. ápr. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valóban menj a dokihoz, lehet ad majd antibiotikumot. De azért annyira ne ijedj meg, nekem sokszor voltak tüszők a mandulámon, de még élek :).
2011. ápr. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azonnal doki,énis tavaly későn mentem,s jól leszúrt a doki. Ez veszélyes dolog. Biztosan ír fel antibiotikumon (én 2 hétig szedtem) fáj.csillapítót,gyulladáscsökkentőt.
2011. ápr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
fúúú akkor már lehet komolyabb mert a szívem olyan furcsán dobok meg szorít így a mellkasom vagy mi és ilyen furcsa sokszor el kap ilyen melegség rendszeresen van hőemelkedésem ilyen 37 körül meg érzem hogy nincs rendbe valami de nem fáj a mandulám meg semmi már rég óta ilyen
2011. ápr. 9. 14:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Na figyelj akárki vagy,. Már halálodon vagy mert a 37 fok és az már hülést jelent. Szerintem hívj papot is. Egyébként nem lehetsz te olyan beteg, mert 24 óra elmult és még most is szórakozol. Szia !
2011. ápr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
dugulj el
2011. ápr. 10. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!