Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pikkelysömöröm van állítólag!...

Dagi2589 kérdése:

Pikkelysömöröm van állítólag! De tönkre teszi az életem! Valakinek hatott már valami gyógyszer/krém?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok házas és 2 gyerekem van!van egy 1 éves kislányom az ő születése után vagyis mostanság kijött rajtam ez a ,,pikkelysömör,,!a mellem alatt végig van a könyökömön 1 db nagyobb, a lábamon is 3 kicsike de még ,,ott,, is van 2 kisebb!főként a mellem alatt van különböző méretben!már elmentem a házi dokihoz és bőrgyógyászhoz be is utalt amire kaptam is időpontot dec.11-re(november elején kértem)!Apukám is ebben szenved de neki csak a könyökén és a térdén van!Gondoltam h örököltem ezt a ,,betegséget,,tőle! de már annyit szenvedek vele meg szégyellem is hogy az nem igaz!párom azt mondja h nem zavarja de látom rajta h zavarja!van akinek eltűnt már végelegesen?És az a nagy problémám h semmi gyógyszert és krémet nem használatok mert még cicizik a kislányom!Mit tegyek?Segítsetek!

2014. nov. 27. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Van jó pár dolog, amivel kezelhető. Változó, hogy kinek mi és milyen mértékben használ. A bőrgyógyász segíteni fog.
2014. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom a Diprosalic oldattal kedvező! (azt hiszem vényköteles). Próbáld ki - hátha?
2014. nov. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. :-) remélem segíteni fog valamelyik gyógyszer :-)
2014. nov. 27. 20:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2014. nov. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

tünetmentesíthető a pikkelysömör. vannak különböző krémek, kísérletezni kell velük, melyik a legjobb neked.

nem mellesleg kerülnöd kell a stresszt, az alkoholfogyasztást stb. azok eléggé rossz hatással vannak a pikkelysömörre.

2014. nov. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
alkoholt nem fogyasztok és nem is dohányzok!A stressz véget lehet ez az év nekem csak avval jár/t!köszi válaszod!
2014. nov. 28. 15:04
 7/9 anonim válasza:
Én is ilyen betegségben szenvedek. Édesapámtól örököltem. 7 éve kezdődött, a hajas fejbőrömön kb. 1 cm-es foltocskákkal. Aztán kb. 4 éve a bal lábszáramon megjelent 2 kb. 200 Ft-os nagyságú, mostmár van a jobb lábszáramon is, mindkét combomon, és a hátamon is egyre több. Már több bőrgyógyásznál is jártam, volt olyan időszak, mikor 1 hónapig eltűnt, de visszatért. Legutolsó bőrgyógyász azt mondta, hogy az orvostudomány mai állása szerint ez gyógyíthatatlan, tüneti kezelést tudnak csak adni rá, de csökkentette a csepegtetőm hatóanyagát, mondván hogy életem végéig ezt a hormonális szert kell használnom, és ha marad ez a dózis, az ártalmas. Sajnos ezzel kell együtt élnem.
2014. nov. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
sya köszi a választ és nagyon sajnálom hogy ez történt veled!Én attól félek hogy a gyerekeim öröklik és hogy ez végett a házasságom tönkre megy!Hiába mondja a férjem h nem zavarja de már 9 éve ismerem ennyi idő alatt kiismeri az ember egymást!Küldök neked egy videot priváltban én is itt kaptam lehet h van benne valami!
2014. nov. 29. 10:39
 9/9 Sebok válasza:

SZia!


Gyógyszertárban kapható egy krém SANATOPIC kéz és lábra (ettől függetlenül egész testfelületre sőt babákra is használják) 200ml tubus 1500ft nem tartalmaz semmi olyan dolgot .elmúlni nem fog tőle de sokkal jobb lett nekem visszakaptam a bőr érzést.puha volt újra. azóta ezt a krémet nem teszem le.

szteroidos krémeket felejtsd el ártalmas hosszú távon. Esetleg van-e valami étel allaergiád, tej,liszt,tojás--azaz glutén,laktóz,laktulóz,tojás... mert ha igen segíthet ha totálisan kihagyod az étrendedből. esetleg adalékanyag,izfokozók,szinezékek. bőrgyógyászküldhet el allergia tesztre.


Okozhatja a szervezetben lévő góc is. fogászatra küldtek? lehet egy foggyökéren ülő gondot nem okozó gennyzsákocska,bölcsességfog.Füll-orr-gége gennyes mandula vagy éppen női probléma is.


sok minden kiválthatja ezt. lehet hogy a pamut, a műszál a vegyszer, öblítő, vagy mosóporok,macskaszőr. bármi igazából ami egy allergiát.


mindenkinek más hat,vagy nem hat. türelem játék és sokféle krém kenegetése...

ez a betegség egy immunvédekezés.én nem vállalom be a tablettás ,injekciós kezelést mivel az immunrendszert ölik meg vele,hogy a bőrnek az immunreakciója legyengüljön ezáltal ne dolgozzon annyira.. egy tüdőgyulladás el is vihet akár..

9 éve együtt vagytok pároddal. mikor jött elő rajtad? szerintem tényleg nem zavarja. ne emlegesd ezt neki,ne stresszelj rajta mert ezzel fogod felhúzni és tényleg idegesíteni fogja hogy állandóan ezt kérdezed..


jah van aki a BIOMED:árnika krémet használja és segít neki halványodni. gyógynövényesbe,patikába 700ft kb..

sokan isznak förtelmes articsóka teát én nem tudom meginni az étrend kiegészítő kapszulával eddig semmire nem mentem a bőrömmel amúgy pozitív. d vitamin napi 3000 IU egységnyi. c vitamin


sok sikert de a sanatopicot én nagyon szeretem

2015. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!