Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyógyult mononukleózissal...

Gyógyult mononukleózissal mikor ihatok ujra alkoholt többi lent?

Figyelt kérdés
Szoval elősszöris ne értsétek férre nem vagyok nagy piás! Szoval mononukleózissal voltam korházban meg volt nagyobodva a májam és a lépem, amikor kijöttem tudtam hogy nem ihatok alkoholt azt olvastam fél évig. Viszont a mai vizsgálat azt mutatta hogy a májam már normális méretű a lépem pedig csak 2 mm el nagyobb a kelleténél. Jövőhéten megjön a véreredmény ha az is jó akkor gondolom ihatok már alkoholt ugye? Persze nem negy mennyiségben rögtön de mittudomén egy sör vagy egy feles nem lesz gond igaz?

2014. nov. 28. 22:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem írni hogy gyógyszert nem kell szednem
2014. nov. 28. 22:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Jövő héten, ha megjön a véreredmény, akkor úgyis el kell menned a dokihoz, kérdezd meg tőle, de ha teljesen normális minden, akkor egy feles, vagy egy sör biztosan nem fog megártani.
2014. nov. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :D
2014. nov. 29. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!