Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez aranyér lehet?

Ez aranyér lehet?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy éve wc-zéskor 1-2 csepp vért észleltem, és eléggé fájt is. Azóta nem történt ilyen, de még néha fáj ha wc-zek. Néha érzem hogy kitüremkedik a végbelem, de visszaszokott húzódni. Vérzést már nem észlelek soha. Nyáron vettem észre, hogy mintha valami féle kismennyiségű folyadék jönne a fenekemből, mert a a bugyimon láttam hogy a fenékrésznél nedves volt. Azóta elég gyakran észleleem ezt, és mivel 17 éves vagyok suliba járok, és emiatt feszengek nehogy egyszer véletlenül több jöjjön és látszódjon. Már arra is gondoltam hogy lehet csak a fenekem izzad, de látom hogy pont a nyílásnál van a folyadék, úgyhogy ezt kizárnám. Hipohochonder vagyok, de ezt most nemhiszem hogy beképzelem, mert ez szemmel látható. Veletek volt már ilyen? mit tanácsoltok?
2014. nov. 29. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el a sebészetre, ha szivárog, akkor arra ők tudnak megoldást.
2014. nov. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vagy akár sipoly. mindenképp sebészet/proktológia.
2014. nov. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!