Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyerem van, a kezelés már...

Aranyerem van, a kezelés már elkezdődött. Viszket. Férgesség ugye kizárva?

Figyelt kérdés

Bizonyítottan aranyerem van. Nincs semmi fehér akármi a végbelemnél, tiszta. Utoljára tegnap előtt ürítettem, de nem tapasztaltam kukackákat, ennek ellenére rettenetesen rámijesztettek, mivel a legnagyobb félelmeim közé tartozik. Rettegek a férgektől, pláne, ha bennem vannak. Kérlek nyugtassatok meg, hogy a viszketés a gyógyulás miatt természetes :/


Van állatom, amikor oltva lett a doki adott neki féreghajtót, hogy kiderüljön van-e benne, de nincs, szóval ez szinte kizárva.


Viszketést érzek, ahogy sokan írtátok természetesnek vettem, hogy aranyér esetén gyógyulásnál előfordul. Főként este viszket már fürdés után, de napközben is és nem speciel alváskor, csak fürdés után. Jó eséllyel arra szavazok, hogy a gyógyszerek miatt (kúp) mivel akkor használom őket.


Ne haragudjatok, de tényleg rettegek tőlük :(



2014. okt. 29. 02:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fürdés után viszket valami az akár gombás fertőzés is lehet. De, ha már a kezelésed megkezdődött és mivel volt orvosi ellenőrzés, akkor megállapíthatta volna azt. Ha a székleted tiszta, nincs miért aggódnod. Várj egy kis időt, és ne aggódj, az csak rosszabbá teszi. Lelkileg is elhitetheted magaddal, hogy ilyen problémád van és mégsem. Néha tud ott lent viszketni, szerintem csak az aranyértől van. De ha nagyon aggódsz, akkor irány az orvos, ott legalább megnyugodhatsz. :)
2014. okt. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd meg magad (férgességre)(
2014. okt. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legjobb lenne, ha elmennél bőrgyógyásztra (is) -
2014. okt. 29. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!