Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet hogy melanóma?

Ez lehet hogy melanóma?

Figyelt kérdés

Nemrég találtam ott lent egy anyajegyet. A kisajak külső felén van, és az tavaly még biztos hogy két külön álló kisebb anyajegy volt, és egybenőtt. kb. fél centi, az alakja a színe normális, a széle egyenes és teljesen lapos. Már bejelentkeztem bőrgyógyászhoz, de nagyon félek. Mióta nézegetem hogy mi lehet találtam még több kisebb anyajegyet is, de azok kb. egy mm-esek csak nagyon félek hogy azok is egybe fognak nőni és valami nagy baj van.

Egy rákos anyajegy milyen gyorsan változik? Ha megváltozik egy anyajegy akkor az már biztos hogy azt jelenti hogy rosszindulatú? :SS

Sok hülyeséget olvastam össze a neten és már ott tartok hogy hónapjaim vannak hátra, nagyon félek.


2014. dec. 5. 15:04
 1/2 poiu ***** válasza:
Kisanyám, a lehető legjobbat tetted a bejelentkezésssel. Nyilván nem számítasz távdiagnózisra, de ha melanóma is lenne, úgy túnik időben elcsípted. Igyál egy sört.
2014. dec. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha az alakja és színe normális akkor nem valószínű, h az. Ennek ellenére nézesd meg magad
2014. dec. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!