Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől kemény a hasam? Nagyon fáj.

Mitől kemény a hasam? Nagyon fáj.

Figyelt kérdés
Hányás-hasmenéses vírust kaptam el pár napja,már nem hányok,viszont nagyon fáj a hasam,és nagyon kemény,meg hányingerem van,egyébként alapjáraton is nagyon vékonyka vagyok (nem tudom,hogy ez számít -e).És az mitől lehet,hogy eddig hasmenésem volt,mostmeg nincs székletem,se vizeletem?
2014. dec. 7. 17:12
 1/5 papagenou ***** válasza:
ha reggelre nem múlik el, akkor eredj orvoshoz. nincs kifogás.
2014. dec. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andi80018 ***** válasza:
Azt nem tudom, mitől kemény, viszont elég terhelés érte a gyomrodat, szerintem szedjél most probiotikumot, és kímélő étrended legyen. Helyre fog állni. Sok folyadék, ugyanúgy, sovány hús, zöldség, könnyen emészthető kaják kellenek. Persze, mert kiürültél. Felborult az anyagcseréd. Majd lesz. :-)
2014. dec. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Andi80018 ***** válasza:
Persze, ha nagyon rosszul vagy, akkor doki, egyértelmű.
2014. dec. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fáj a hasad és kemény, meg még hányingered is van, akkor sürgősen menj el az ügyelete, vagy ki kell hívni az orvost.
2014. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 papagenou ***** válasza:
voltált orvosnál?
2014. dec. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!