Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Vagy csak megfázt...

Mi lehet ez? Vagy csak megfáztam? Nem kell kioktatni, hogy inkább menjek dokihoz az cs. A rosszindulatú válaszokat el sem olvasom

Figyelt kérdés

Minden tegnap kezdődött....

Elmentem kézilabdázni de már néhány napja "kicsit" meg voltam fázva.. unokatestvéremnél aludtam és anyáék látva, hogy kicsit náthásan biztosan örülnék egy "szabadnapnak".

Így a hétfőt le is igazolták

Hétfőn unokatesómtól hazaérve 08:00-11:30-ig a szobámban feküdtem ekkor ebédeltem

Délután egyre fáradtabb lettem egy kis munkától elfáradtam. 16:00-17:45-ig aludtam mikor felébredtem a torkom nagyon fájt..

Ittam egy Coldrex Juniort majd kb.1 óra múlva fogmosás után vettem be egy Doritricin tablettát..

Ngy nehezen sikerült elaludnom...

(Anya a nap közben gyakran megfogta homlokomat de nem mondta, hogy mérjek hőmérsékletet de azt mondta gyanús vagyok hogy egész nap fekszek meg minden)

Ma hajnali 2-kor felébredtem nagyon szarul voltam...

Hangom egyáltalán nem volt és rázott a hideg majd GO lázmérő 37:5

Csak megfáztam vagy mi lehet?? Úgy gondoltam megosztom ez veletek.



2014. dec. 9. 02:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg beteg van.Van valami nyavalyás vírus is.Szinte biztos,hogy elkaptad.Ma maradj otthon és menj el az orvoshoz.Készülj fel,tömve vannak a várók.Jobbulást kívánok!
2014. dec. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megfáztál, vagy elkaptál egy vírusos betegséget, 37,5 nem sok, de este feljebb mehet, menj el a háziorvoshoz.
2014. dec. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!! :)

Igen tervezgettem, hogy meglátogatom az orvost! :)

2014. dec. 9. 09:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, ha marad a hőemelkedésed 37,5, akkor nem fontos elmenni az orvoshoz, csak ha mondjuk 38-ra vagy a fölé megy.
2014. dec. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszi! :) 3. voltam azért orvosnál Torokgyulladás :/ De már jobban vagyok :D
2014. dec. 11. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!