Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen tunetek ezek? Mit...

Milyen tunetek ezek? Mit tudnek csinalni? Nem lesz baj?

Figyelt kérdés

Nem merek senkinek beszelni rola,mert felek hogy azt hiszik dilis leszek es dilihazba kerulok, vagy nem tudom mit csinalnak.

(Nem viccelek)... 16 eves lany vagyok. Nem tudom mikor kezdodott, de tuti mar tobb mint fel eve beszedzavarom van. Egyszeruen van amikor nem tudom mit beszelek, es mostmar kezdem kezdem eszre venni hogy ez egyre rosszabb,maskor pedig nem aztmondom amit ki akarok mondani. Volt hogy egyik nap valaszolni akartam az egyik ismerosomnek es nem gondolkoztam hogy mit csak ugy mondtam valamit de mondat kozben mondtam tovabb amit en akartam. Ne haragudjatok nagyon nehez ezt igy megfogalmazni.. raadasul ugyan igy elkezdodott a fejfajasom is regebben. Mindig erzekeny voltam az idojarasra de ez nem az a fajdalom.... nemntudom hany honapja voltam korhazba, egesz nap szedultem es fajt a fejem. Pillanatokra eszmelet veszteseim voltak.CT-t nem csinaltak hanem a vernyomasom es a cukrom neztek de semmit nem talaltak azokkal kapcsolatban. Mostanaban egyre erosebb a fejfajasom, jobb oldalt kicsit feljebb tehat nem a fulem mogott, mintha tepnek az idegeim a fejemben vagy nem tudom mashoz hasonlitani, es ez ilyen szuroszeruen hirtelen jelenik meg van hogy csak egy pillanatra van amikor jo par masodpercig... es az egesz fejem is faj ezzel egyutt. Ma megjelent ez a fajdalom a masik oldalon kicsit lejebb es hatrebb. En nagyon spkat olvastam ezekrol a tunetekrol es mindig azt irtak hogy rak tunetek. ? En mar annyira felek ettol hogy egyaltalan el menjek orvoshoz. Es meg egy gond van... apukam meghalt, anyukam kulfoldon van(dolgozik), es egyedul a nagykoru testveremmel tudok el menni orvoshoz. Remelem azert mert o vele elek nem akarnak intezetbe zarni. ??? Koszonom elore is a nagy segitseget! Mit tegyek? Minek a tunetei ezek? Ne nyugtassatok, ha tudtok valamit errol mondjatok hogy mi lehet a problema! ?



2014. okt. 16. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
16 évesen már egyedül is elmehetsz orvoshoz. Ha tényleg minden így van, ahogy írtad, akkor az elég nyugtalanító, és mihamarabb orvoshoz kéne menned, hogy készülhessen CT vagy MR. Ha nő is valami tumor a koponyán belül, egyáltalán nem biztos, hogy rosszindulatú, és lehet, hogy műtéttel el is távolítható. De a tünetek alapján nyomásfokozódás lehet az agyban. Menj el a háziorvoshoz, és követelj egy beutalót a neurológiára, már holnap.
2014. okt. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,és ha be megyek a gyermekklinikára az is jó? CT-re vagy MR-re nem kell szülő aláírása?
2014. okt. 16. 12:01
 3/8 anonim ***** válasza:
De, utánanéztem, azt írják, hogy kell, de legalább menj be a klinikára, hogy egy lépéssel előrébb legyél.
2014. okt. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérj beutalót a háziorvostól (neurológiára)

Onnen meg (megint) továbbküldenek, ha kell

2014. okt. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A tesóddal menj el mindenhova vagy a nagyszülőkkel esetleg
2014. okt. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2014. okt. 16. 21:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szurkolunk, hogy minden rendben legyen, majd írj, hogy mi volt, ha eszedbe jut!
2014. okt. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legjobbakat neked ! Légy őszinte a nővéredhez ,édesanyádhoz .. mondd el nekik mit tapasztalsz . Minél előbb menj el orvoshoz ,mert nem VICC !!! Aztán majd jelentkezz :-) !
2014. okt. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!