Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Herpeszre ami már nagy hólyago...

Herpeszre ami már nagy hólyagos mivel lehet hamar elmulasztani? Kentem ezzel a zoviraxal tegnap jött ki úgy keltem fel de nem mulasztotta el? Mivel tudnák rá segíteni

Figyelt kérdés
Herpeszre
2014. dec. 10. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha elég ügyes vagy, és figyelsz a sterilitásra, akkor azt ajánlom, hogy szúrd ki őket. De minden egyes kis hólyagot. Aztán nyomkodd ki belőle az összes nedvet egy pzs segítségével, fertőtlenítsd le, majd kend be zovirax-szal.
2014. dec. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Herstat krémet nekem sokan ajánlották, vagy kend propoliszos mézzel, vagy sima alkoholos arcszesszel, lényeg hogy minél előbb leszáradjon. De NE nyomkodd, mert csak elfertőzödik, és borzalmasabb lesz mint most!
2014. dec. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. dec. 11. 07:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Epavir tablettát ajánlom, nálunk bevált, egyre kevesebbszer jön ki és ha a bizsergés megjelenésekor el kezded már szedni, akkor nem lesz ronda, hamarabb elmmúlik.
2014. dec. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0% . Hát köszönöm szépen :D Nekem ez vált be nagy okosok, ennél gyorsabb módszer nincs a gyors javulásra, na de akkor segítsen nektek a fxom máskor.
2014. dec. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Estére kend be fogkrémmel. Nekem ez volt eddig a leghatásosabb, hiába vettem Zovirax-ot, meg herpesz tapaszt, egyik sem volt jó. Este fogkrém és reggelre leszárítja. :-) Sőt, én ilyenkor napközben krém alapozóval is be szoktam kenni, hogy ne legyen annyira feltűnő és azt vettem észre, hogy még az is szárítja. :-) Próbáld ki, hátha neked is beválik.
2014. dec. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. dec. 12. 19:35
 8/8 anonim válasza:
alkohol! vicces, de kipróbáltam, és tényleg hat. esténként egy kicsi pohárba töltöttem pálinkát, belemártottam a vattát, és már másnap reggelre kezdet elmúlni stb.
2015. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!