Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet, hogy súlyos betegségem...

Lehet, hogy súlyos betegségem van? Nagyon megvagyok ijedve.

Figyelt kérdés
kb. egy jó hete köhögtem nagyon erősen. most megvizsgált a háziorvos, és szinte fel-fel jajgatott mikor vizsgált, nagyon kétségbe vagyok esve, tüdőgyulladásokról beszélt, illetve mondott egy nagy sípolást is. Hétfőn mennem kell sürgősséggel a tüdőgondozóba. Kaptam antibiotikumot, és allergiaellenes gyógyszert is. Azt kérdezte, hogy biztos, hogy egy hete kezdődött ez, mindig csak azt hajtogatta, hogy előbb kellett volna szólni. Teljesen kétségbe vagyok esve, hogy mi bajom lehet. Félek, hogy daganat. Nem voltak azelőtt tüneteim, nem fulladtam sosem, és most sem volt ilyen panaszom. Kérlek nyugtassatok meg.
2014. dec. 12. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó felelőtlenség lenne bármit is írni. Az mindenesetre biztos, hogy az antibiotikum és allergiaellenes gyógyszer nem tumorra való.
2014. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha kaptál antibiotikumot akkor itt valami gyulladás, fertőzésgyanú van, lehet tüdőgyulladás is, aminél jajgatni is szoktak mert bizony a nem kikezelt komoly szövődményekkel járhat.
2014. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!