Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hozzáértők segítségét szeretné...

Hozzáértők segítségét szeretném kérni. Vvt sülly.70mm/h (0-25), fehérvérsejt 3Giga/L (4,5-11), neutrofil 0,55 Giga/L (1,80-7,70), Neutrofil 18% (45-70), Limfocita 60,90% (20-45), Monocita 17,80% (0-10), a többi eredményem jó. Súlyos betegségem van?

Figyelt kérdés
17 hetes terhes vagyok.Orvostól orvosig járok,senki nem mond semmit,csak,hogy ez a vérkép nem jó.Mi lehet a gond?

2014. júl. 23. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Fertőzésre utaló értékek, de nem értem miért nem mondanak semmit, vagy járnak utána milyen eredetű a fertőzés?! Ha nem mondanak semmit, lehet, hogy szerintük sem komoly.
2014. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, remélem tényleg nem komoly.
2014. júl. 24. 11:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából a páromnak mutattam meg, ő eléggé képben van ezekkel. Mondta, hogy mivel a fehérvérsejtjeid közül a monocyták, és a limfociták emelkedettebbek (nem vészesen), az vírus jelenlétére utal a szervezetben, lehet, még csak lappang. Az emelkedett süllyedés lehet bacitól is, de a többi érték vírusra utal. Valószínűleg nem komoly.
2014. júl. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Volt egy ételmérgezésem még áprilisban. Lehet, hogy abból maradt valami. Csak infúziót és hányáscsillapítót kaptam. Azóta rossz a vérképem.
2014. júl. 25. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!