Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi baja lehet a fülemnek?

Mi baja lehet a fülemnek?

Figyelt kérdés

Kb 2-3 hétig be volt dugulva és nem hallottam rá csak nagyon kicsit. A patikába kaptam rá Acerumen-tet, de sajnos nem használt. Egyik ismerősöm tanácsára oxigénes vizet öntöttem a fülembe. Akkor viszonylag hallottam rá. Egy két napra rá úgy éreztem, hogy viz van benne és befogtam az orrom és fújtam ki a levegőt most is, ilyen hangos zúgást hallok. Folyamatosan piszkáltam.

Elkezdett fájni és hallani se hallok rá rendesen.. A fülemnél mintha meg lenne dagadva és úgy érzem mintha belül üres lenne a fülem. Néha pukkanást hallok akkor mintha kidugulna.

Szerintetek mi lehet a probléma? Nagyon szépen köszönöm előre is a választ :)



2014. dec. 15. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kilyukadt a dobhártyád, vagy tele van a füled zsírral. Ideje lenne felkeresned a fülészetet, ott majd rendbe hozzák...
2014. dec. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Vizet nem szabad a fülbe önteni, lehet hogy attól megduzzadt a füledben levő zsírdugasz, ezt az orvos szépen kimossa és kapsz rá valamilyen gyulladáscsökkentőt, ha be is van gyulladva, mielőbb menj el a fülészetre.
2014. dec. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!