Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor van gyógyulás a hajhullá...

Mikor van gyógyulás a hajhullásból, ha nem találtak semmi okát? Hány hónap?

Figyelt kérdés

Október eleje óta hullik a hajam. Voltam mindenféle kivizsgáláson, kórházin és magán úton is. Sehol semmit sem találtak, minden leletem tökéletes. Szó szerint minden kivizsgáláson. Megcsináltattam mindent 2X

Legjobban október végén és november elején hullik. Akkor szinte napi 80- 100 szál. Ma már van olyan, hogy rendben van, van olyan, hogy kijön 50-60. Nagyon megritkult. Látok babahajakat, de lehetne több is.

Szedek Forcapilt, sörélesztőt és Béres cseppet.

Mi lesz velem? Rendbe jön valaha? Így nem tudom elfogadni önmagam. :((((((((((((((((((((((

Hogyan javul majd? Egyszer csak nem jön majd ki több, vagy lassan egyre kevesebb lesz. De akkor miért esek folyton vissza?


2014. dec. 17. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha alkati a hajhullás (legtöbbször az), akkor azt sehogy sem lehet megállítani, legfeljebb, szerencsével, lelassítani.
2014. dec. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem alkati. Ezt 4 bőrgyógyász is megerősítette. Hormonálisan rendben vagyok, kopasz egyáltalán nincs a családban, még a férfiak között sem.
2014. dec. 18. 06:42
 3/3 anonim válasza:
Elmondásod szerint belülről rendben vagy vitamint is szedsz rendesen, akkor próbáld meg magát a fejbőrödet rendbe rakni, ha a hajhagymák nem kapnak rendesen oxigént és tápanyagot, akkor elindulhat egy fokozott hajhullás. Az 50-60 szál az még elfogatható, de ha eddig kevesebb hullott, akkor valami biztos változott nálad.
2014. dec. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!