Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen gyogymod van ra?

Milyen gyogymod van ra?

Figyelt kérdés
Tisztelt joemberek! Mar nincs kihez fordulni csak onokhoz, masfel eve gyotor a sav,60 koruli ember vagyok, de nagyon el vagyok keseredve mert meg nem talaltam olyan gyogyszert ami hasznalt volna, az orvosom se tud ra adni semmit, kerem onoket ha netan valaki ugyanebbe a hejzetben volt irjon nekem ha mast nem valamilyen gyogymodot vagy tippet. Milyen gyogymod van ra? Koszonom elore is.

2014. dec. 20. 13:39
 1/1 szamo77db ***** válasza:
Vannak különféle, a savtermelődést csökkentő gyógyszerek. És vannak olyanok, amik a már meglévő savat közömbösítik. Nekem erre a célra legjobban a Rennie antacidum vált be. Próbálja ki! Az meg nem létezik, hogy az orvos ne tudjon felírni rá valamit, ami segít!
2014. dec. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!