Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányós-hasmenéses vírus ellen...

Hányós-hasmenéses vírus ellen védetté válik az, aki már egyszer elkapta?

Figyelt kérdés

A családon most ment át egy elég durva, kb. nézéssel fertőző vírus... Vendégségben voltunk, de még az is elkapta, aki a lépcsőn elment mellettünk...

Én voltam az első, szerencsére elég durva hasfájással megúsztam, aztán 1 nappal később a párom következett, neki jött minden mindenhonnan elég rendesen... Egy ágyban alszunk, puszit is adtam neki, én ápoltam, de nem lettem újra beteg, miután meggyógyultam. Ez azt jelenti, hogy ezzel az adott vírussal (vírus alfajjal) szemben védetté váltam?



2014. dec. 22. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig biztosan, de szerintem nem örökké. Amikor nekünk volt ilyen az is végigment a családon kis eltolással de aki már kikeveredett belőle az nem kapta el újra.
2014. dec. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegleg nem, rajtunk evente egyszer-ketszer atmegy. De akkor kozvetlenul nem kapjuk el, ha epp meggyogyultunk.
2014. dec. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Végleg nem, de nálunk is, amíg már az első meggyógyult, de még a többieknél volt, nem kapta meg újra.
2014. dec. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 22. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!