Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az ügyeleten adnak antibiotiku...

Az ügyeleten adnak antibiotikumot, gyulladáscsökkentőt?

Figyelt kérdés
Pár napja fájt a fülem alatt egy kicsit, az állkapcsomnál, gondoltam elfeküdtem, vagy megerőltettem az állkapcsom valamivel. Erre utána való napra picit megpüffedt, mára pedig jobban, nagyon csúnya, és fáj. Lázam nincs. Rákerestem, és nagyjából a tünetek fültőmirigy gyulladásra következtethetőek, bár az interneten nagyon sok mindent lehet találni... Orvos már csak holnap délelőtt van, ma azért nem mentem el, mert azt hittem felesleges, majd magától elmúlik, de kezdek ráparázni és nagyon kellemetlen. Mindjárt itt a karácsony, nem szeretnék így ünnepelni. :( Ha bemennék az ügyeletre ma, ott adnának valamit rá? Attól félek, hogy elküldenek, hogy miért nem megyek orvoshoz, ha holnap is lehetne...

2014. dec. 22. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
adnak valamit rá, ami csak addig jó, míg nem jutsz el háziorvos (addig is csillapítja a fájdalmat, de kezelni nem fognak, hacsaknem olyan veszélyes, hogy át kell mosni, vagy valami)
2014. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a fogadtól van?

Ügyeleten adnak gyógyszert.

2014. dec. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, tuti nem a fogamtól.
2014. dec. 22. 16:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Ügyeleten csak egyszeri ellátást kaphatsz. utána kiírnak vényt és azt kiváltod, mondjuk, az ügyeletes patikában.
2014. dec. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!