Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudnék leszokni az...

Blackmetalmate666 kérdése:

Hogyan tudnék leszokni az alkoholról szakember segítsége nélkül?

Figyelt kérdés
Olyan 5-6 éve kezdtem el inni, akkor még csak úgy hétvégenként.Mostanában elég rendesen rákaptam.Egyszerűen nem tudom azt mondani magamnak, hogy ma nem iszok.Egyébként 19 éves fiú vagyok.Nem kellenek troll kommentek, előre is köszönöm!
2014. dec. 22. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez így elég nehéz, meg kéne keresned az okot, hogy miért iszol. Ok lehet: lelki trauma (alkoholba fojtod bánatod), kikapcsolódás (stressz miatt), egyszerű szórakozás miatt.


Előbb az okot tisztázd magadban és ne hazudj magadnak!

Utána próbáld megoldani a problémát, és megoldottad, akkor már ne fogsz az alkohol után sóvárogni.


20/L

2014. dec. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem*
2014. dec. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. válaszoló.Tudom, hogy miért iszok.Ha nem tudnám, nem is innék.Az az igazság, hogy afféle zug-ivó vagyok.A szüleim nem tudják, valószínűleg nem is értenék.Leginkább este szoktam, meg persze reggel, meg suli/gyakorlat után.
2014. dec. 22. 22:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Na jó, de mi az ok?
2014. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A szüleim elvalltak.Van egy mostohaapám.Nem pont úgy viszonyul hozzám, ahogy kellene.Jó, persze nem bánt meg ilyenek, csak éppen nem beszélünk.Viszont én hol anyáméknál, hol fateréknál vagyok.Ez készít ki igazán.
2014. dec. 22. 22:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Hol van az otthonod? Hol érzed magad otthon?


még mindig én vagyok

2014. dec. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!