Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan küzdjem le a fóbiám?

Hogyan küzdjem le a fóbiám?

Figyelt kérdés

Tériszonyom van, olyan, hogy amikor magasan vagyok akkor elkezdek szédülni és a szívem is hevesebben kezd el verni, valami furcsa meleg érzés fog el a melkasomnál(gondolom a szivem)!Elájulni nem szoktam, más komolyabb dolgok sem történtek még velem! Nagyon ritkán de akkor is ha látom, hogy valaki nagyon magasan van!(de ez ritka nagyon)

Hogyan lehetne megszüntetni?Vannak erre orvosok, vagy akik ilyenekkel foglalkoznak? Ha igen hol?



2013. jún. 9. 00:23
 1/3 anonim válasza:
Hát én nem tudom.Szerintem szard le.Félsz attól, hogy lezuhansz megütöd magad, vagy meghalsz.Szard le ne félj a haláltól.Vedd lazán a dolgokat és nem lesz tériszonyod.Nekem is volt.Én ezt tettem.Csak ezt tudom ajánlani.
2013. jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát igazából az előző válaszoló teljesen jól mondta, h szard le, vagy pedig amik jönnek ezek a tünetek állj pozitívan a dolgokhoz, és tudatosítsd magadba, h azok csak lelki eredetű tünetek, de nem lesz semmi bajod.

Egyébként meg viszont az ilyen jellegű dolgokat pszichológusok, vagy pszichiáterek szokták beszélgetésekkel kezelni.

2013. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, és igen ez a baj, hogy az ember automatikusan félti az életét!Ezért "félek" magas helyeken!Bááár voltam óriáskeréken ott nem féltem szóval, lehet, hogy ott biztonságban éreztem magam és azért!Megpróbálom ezt amit javasoltatok, remélem bejön!

Köszönöm szépen!

2013. jún. 11. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!