Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felfázásra valami, ami az...

Felfázásra valami, ami az ünnepek alatt is hatásos?

Figyelt kérdés

Karácsony előtti nagytakarításban sikerült lábról felfáznom. Évekkel ezelőtt volt egy, mindig vigyázok.

Ma elmentem ügyeletre, mert nagyon szúr, ha pisilek+vesekövem is van, de az ottani kedves orvos nem adott semmi, mondta, menjek háziorvoshoz. Viszont ő csak hétfőn lesz leghamarabb.

Valami, ami nem receptköteles és hatásos is?


2014. dec. 24. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Tőzegáfonya kapszula vagy tea főzete jó enyhe húgyúti fertőzésekre. Én is azt iszom/szedem. Alapból bőséges folyadék, leginkább tea,illetve "pirosgyümölcsös" italok, teák.
2014. dec. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 húgyúti fertőzést baktériumok okozzák "lábról felfázás" nincs

2 menj vissza a dokihoz és írjon fel antibiotikumot, mivel az a dolga, hogy ellásson! Amennyiben nem teszi fordulj a betegjogi képviselőhöz!

3 sok-sok folyadék és nagy mennyiségű (akár 2000 mg 2 fele elosztva egy napra) C-vitamin (felesleg vizelettel ürül és túl savas pH-t csinál a baciknak)

2014. dec. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

C vitamin kilőve a vesém miatt. A legkisebb mennyiségűt ehetem csak.

Folyadék megvan alapból is. Tegnap összeittam közel 3 liter vízhajtót, érezhetően jobban vagyok.

2014. dec. 25. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!