Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor fog hatni az antibiotiku...

Mikor fog hatni az antibiotikum? Használni fog erre is?

Figyelt kérdés
1 hete kb felfáztam, ez ráhúzódott a vesémre...Tegnap este bevettem egy panadol rapidot mert be is lázasodtam... Utána éreztem, mintha a jobb oldalam, a bordám környékén iszonyatosan szúrna... Bementünk az ügyeletre, a vizeletem gennyes volt, de a veseultrahang nem mutatott semmit teljesen negatív... Rákérdeztem arra, hogy az oldalam mitől fájhat, de csak annyi választ kaptam, hogy 'elmúlik'.. Fájhat a vesémtől esetleg? Vagy arra is fog használni az antibiotikum? (xorimax 500 mg-set szedek, tegnap este kezdtem, ma szedtem be a 2.at) Mennyi idő hogy hasson? Előre is köszönöm!! 17L

2014. dec. 25. 09:49
 1/2 szamo77db ***** válasza:
Nem ismerem ezt a gyógyszert, de szedjed, ha felírták és nincs semmi mellékhatása. De azért ha véget értek az ünnepek és még mindig nem leszel jól, keresd fel a háziorvosodat! Vidd el neki az ügyeleten kapott ambuláns lapodat is.
2014. dec. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az antibiotikumot addig kell szedni, amíg el nem fogy. Vagyis akkor is szedni kell tovább, ha már az ötödiktől jobban érzed magad. De az még messze van...

Jut eszembe: nekem az urológus mondta, hogy a jobb bordaív alatt lefelé húzódik az egyik vesevezeték, és az is begyulladhat.

2014. dec. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!