Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Antibiotikummal iskolába?

Antibiotikummal iskolába?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Múlthét hétfő egész hétre kiírt az orvos, tényleg nagyon rosszul volta, de péntekre már szinte semmi bajom nem volt. Ma visszamentem és felírt antibiotikumot és erre a hétre is kiírt. Én nem érzem, hogy bármi bajom lenne, kicsit köhögök ennyi. Nagyon sok anyaggal lemaradtam és most maradjak le még egy hetivel? Jó persze itthon is lehet tanulni, de azért van amit nehezebb (PHP, C#, igen info suli :D).

Szerdáig kell szedni az antibiotikumot, csütörtökön már bemehetek szerintetek?



2014. dec. 1. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem simán bemehetsz csütörtökön. vagy ha NAGYON NAGYON jól érzed magad és nem érzed hogy másokat is megfertőzöl akkor szerdán is bemehetsz akár szerintem :)
2014. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Okkal írt ki a doki, maradj otthon. Vagy azért marasztalt, mert még fertőzöl, vagy azért, mert ha most nem gyógyulsz fel teljesen, a szövődmények miatt sokkal többről lemaradhatsz. Szerdán esetleg nézz el a dokihoz és ha rábólint, mehetsz suliba.

Szép dolog a szorgalom, de azért ne ész nélkül. Valaki biztos tud segíteni az anyagban (ha más nem, csomó netes jegyzet is van), akár a tanárt is megkeresheted, ilyen esetben általában segítőkészek.

2014. dec. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!